Dziś mamy 19 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:
09 grudnia 2021

Teatralna grupa wędrowała po szkołach. Dzieci miały dużo uciechy

fot. GOK w Dobrczu

fot. GOK w Dobrczu

Z powodu troski o dobro i zdrowie dzieci Gminny Ośrodek Kultury w# Dobrczu postanowił w tym roku inaczej podejść do sprawy Mikołajek. Zamiast organizować spotkanie w sali, GOK zdecydował się na wynajęcie grupy teatralnej, która odwiedziła wszystkie szkoły podstawowe w gminie Dobrcz.

Mikołajki już, za nami. Jak co roku najbardziej czekają na nie najmłodsi mieszkańcy naszej gminy. Każde dziecko chciałoby znaleźć prezent w swoim bucie lub skarpetce, a już na pewno chciałoby spotkać się z Mikołajem.

Dbając o dobro i zdrowie dzieci w tym roku mikołajkowe spotkanie nie odbyło się na sali GOK. Postanowiliśmy zrobić najmłodszym prezent, z którego będzie mogło skorzystać jak najwięcej dzieci. Dlatego w dniach 6-7 grudnia, we wszystkich szkołach podstawowych Gminy Dobrcz, odbyło się mikołajkowe przedstawienie teatralne w wykonaniu Grupy T z Torunia. Niezwykle pouczający, ale i komediowy spektakl sprawił dzieciom mnóstwo radości. Nie był to jednak koniec niespodzianek (o jednym z występów pisaliśmy tutaj). Po przedstawieniu dzieci odwiedził Mikołaj, z którym najmłodsi wykonywali sobie pamiątkowe fotografie.

Jeżeli ktoś nie miał możliwości spotkać się z Mikołajem, zapraszamy do GOK w piątek 17 grudnia. Podczas świątecznego kiermaszu rękodzieła w godzinach od 17: 00-19: 00, będzie można spotkać się z Mikołajem, wykonać pamiątkowe zdjęcie oraz zostawić list z prośbą o gwiazdkowe upominki. Mikołaj przekaże wszystkie listy do Fabryki zabawek.

Materiał: GOK w Dobrczu/red.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grillowanie ruszył. O tych wskazówkach nie możesz zapomnieć!

Długi majówkowy trwa. Część z nas spędzi go# w gronie bliskich i znajomych. To czas, kiedy wyjeżdżamy m.in. na działkę. Często zabieramy ze sobą grilla, który pozwoli przygotować pyszny posiłek. Grillowanie sprawia dużo przyjemności, lecz należy pamiętać, że wykorzystujemy przy nim ogień otwarty, co niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo.

(czytaj więcej)
0

Dołącz do akcji i wywieś flagę. Świętujmy razem 2 maja!

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza wszystkich do# włączania się do akcji #mojaflaga.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)