Dziś mamy 22 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:
14 kwietnia 2022

Tropem zaginionych liter. Dzieci ruszyły na poszukiwania

fot. Szkoła Podstawowa im. Ligi Kobiet  Polskich w Kozielcu

fot. Szkoła Podstawowa im. Ligi Kobiet Polskich w Kozielcu

Wielkanoc zagościła w Szkole Podstawowej im.# Ligi Kobiet Polskich w Kozielcu. Z okazji świąt zorganizowano specjalne zajęcia, poświęcone tematyce Wielkiej Nocy.

Głównym zadaniem dzieci były poszukiwania zaginionych liter schowanych przez Zająca. By je wszystkie zdobyć, „odkrywcy” musieli rozwiązywać proste zadania oraz zagadki. Były to prawdziwe podchody dookoła szkoły. Po zebraniu wszystkich liter te ułożyły się w słowo „Wielkanoc”. 

Na tym jednak nie poprzestano. Dzieci malowały jajka, przygotowały śniadanie wielkanocne, wycinały króliczki oraz szykowały koszyczki. Każdy uczeń szkoły otrzymał do ręki drobny upominek, to też wczoraj wszyscy wyszli ze szkoły uśmiechnięci i zadowoleni po poszukiwaniach literek.

Źródło: Szkoła Podstawowa im. Ligi Kobiet  Polskich w Kozielcu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych”. Obchodzony od 2011 roku

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. #Został on ustanowiony przez Sejm RP w 2011 r., aby upamiętnić tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawiali się narzuconej siłą władzy komunistycznej.

(czytaj więcej)
0

„Do wszystkiego doszedłem własną pracą” – rozmowa z Jerzym Jurkiem Gotowskim

Jerzy Jurek Gotowski jest założycielem i jedynym właścicielem# Transand Firmy Transportowo-Budowlanej, która działa na rynku nieprzerwanie od 1991 r. Przedsiębiorca z Nekli (gmina Dobrcz) wielokrotnie był wyróżniany za działalność biznesową, charytatywną, jak i sportową.

(czytaj więcej)