Dziś mamy 29 listopada 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:
24 listopada 2021

Zrównoważony rozwój odnawialnych źródeł energii, czyli jaki? Będzie debata

fot. UG w Dobrczu

fot. UG w Dobrczu

Debata społeczna pt.:” Zrównoważony rozwój odnawialnych źródeł energii, czyli jaki?”. Wójt Gminy# Dobrcz Andrzej Berdych zaprasza.

Debata odbędzie się 11 grudnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrczu o godzinie 10:00 i potrwa do 12:00.

Moderatorem debaty będzie dr. Grzegorz Kaczmarek.

Program debaty:

  1. Przywitanie uczestników debaty -Wójt Gminy Dobrcz Andrzej Berdych.
  2. Przedstawienie uczestników debaty oraz cel.
  3. Jak powinien wyglądać zrównoważony rozwój odnawialnych źródeł energii- Daniel Raczkiewicz Kancelaria Doradztwa Rynku Energii.
  4. Rola konsultacji społecznych przy kształtowaniu przestrzeni- Janusz Wiśniewski Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych.
  5. MPZ – jak pomaga w kształtowaniu przestrzeni- Paweł Łukowicz.
  6. Stowarzyszenie „Nasze Prawo”- Jan Ludwiczak i Jacek Bus.
  7. Specjalista ds. Ochrony Środowiska i inni zaproszeni goście.
  8. Inwestorzy są reprezentowani przez Annę Beczak, Krystiana Kiełek i Marcina Pałczyński.
  9. Pytania do prowadzących.
  10. Podsumowanie debaty przez moderatora.

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do zadawania pytań ekspertom jeszcze przed debatą!

Wystarczy wysłać maila na adres debata@dobrcz.pl. Na pytania czekamy do 3 grudnia br.

W związku ze szczególną sytuacją w naszym kraju, stanem epidemii, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, a także respektując wytyczne Rządu RP i rekomendacje stosownych służb informujemy iż, w przypadku przekroczenia limitu osób, może wystąpić sytuacja, że nie wszyscy zostaną wpuszczeni na salę, dlatego zapraszamy również  na transmisję on-line.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Koronawirus zmienił nasze życie. Jak dbać o siebie w czasie pandemii?

Koronawirus zmienił życie wielu z nas, a podporządkowanie się# nowej rzeczywistości nie jest łatwe. Zmianom, zwłaszcza tym nagłym towarzyszy uczucie niepewności i strachu. I chociaż codzienność jest daleka od wymarzonej, kiedy widzimy spadek energii i motywacji powinniśmy skupić się na tym, co możemy zrobić.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Mniej dzikich wysypisk, ale ilość śmieci na nich wzrosła lawinowo. Niepokojące dane

W 2020 r. podczas likwidacji dzikich wysypisk zebrano prawie# trzy razy więcej odpadów niż miało to miejsce rok wcześniej. Tymczasem liczba zlikwidowanych w ciągu roku miejsc, gdzie nielegalnie składowano śmieci, zmniejszyła się w latach 2019-2020 z 11 370 do 9 972. Oznacza to, że problem związany z nieprawidłowym, bezprawnym i zagrażającym środowisku unieszkodliwianiem odpadów nadal pozostaje nierozwiązany.

(czytaj więcej)