Amatorzy fotografii u wojewody
Fot. Powierzone
Dnia 30 listopada w Urzędzie Wojewódzkim wręczono nagrody laureatom konkursu fotograficznego „Cztery Pory Roku”.
Organizatorem konkursu był Wojewoda Kujawsko-Pomorski. W konkursie brali udział amatorzy z całego powiatu bydgoskiego i województwa. Nagrodą były przepiękne albumy z najlepszymi fotografiami uczestników konkursu. Znalazły się w nich m.in. fotografie Bożeny Sas z Nowej Wsi Wielkiej.
Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze z poczęstunkiem dla wszystkich, a uhonorowaniem było wspólne zdjęcie z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim Mikołajem Bogdanowiczem.
Materiał: BS
Galeria
Czytaj również
- Autorka „Podróży do dojrzałej kobiecości” gościem Dyskusyjnego Klubu Książki
- Dla zdrowych brzuszków! Gminna Rada Kobiet znów zagrała z WOŚP
- Strzały dla WOŚP. Okazja do wspólnej zabawy dla dzieci i dorosłych!
- Stoisko cieszyło się zainteresowaniem. Wszyscy świetnie się bawili!
- Wspólne granie dla WOŚP. Dzień pełen energii, uśmiechów i ogromnych serc!
Dodaj komentarz
Obiekt wchodzi w atmosferę ziemską. Przelot nad Polską
Centrum Operacyjne SSA POLSA informuje#, że obiekt COSMOS 1812 o masie 1585 kg (NORAD: 17295, COSPAR: 1987-003A), wyniesiony w 14.01.1987 roku z kosmodromu w Plesiecku, ponownie wchodzi w atmosferę ziemską.
(czytaj więcej)Kolosy na drogach. Największe transporty nienormatywne
Przewozy nienormatywne to jedna z najbardziej spektakularnych #operacji logistycznych. Zanim ponadgabarytowy ładunek ruszy w trasę, konieczne jest uzgodnienie każdego etapu takiego transportu - wybór odpowiedniego pojazdu, którym zostanie przewieziony, uzyskanie specjalnego zezwolenia, a nawet ewentualny demontaż infrastruktury drogowej.
(czytaj więcej)Sukces żołnierzy. Wysoki poziom wyszkolenia
Żołnierze 83 batalionu lekkiej piechoty z #Grudziądza (pododdział 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej) udowodnili wysoki poziom wyszkolenia na arenie międzynarodowej. Reprezentanci kujawsko-pomorskich terytorialsów ukończyli prestiżowe zawody „Blue Nail”, organizowane przez duńską Gwardię Narodową (Hjemmeværnet).
(czytaj więcej)7 marca. Dzień Pamięci o Poległych Policjantach
7 marca – Międzynarodowy Dzień #Pamięci o Poległych Policjantach.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!