Mikołajki w Dobrczu pełne atrakcji, warsztatów i wspólnego świętowania
fot. GOK Dobrcz
Gminne Mikołajki w Dobrczu były pełne radości, energii i świątecznego #nastroju!
Zebranych gości w towarzystwie Świętego Mikołaja przywitali: Wójt Gminy Dobrcz Rafał Modlisz, Sołtys Sołectwa Dobrcz Marzena Januszkiewicz, Honorata Zielińska-Szuster – dyrektor GOK Dobrcz oraz Dorota Pater z GOPS w Dobrczu.
Popołudnie było pełne wrażeń i emocji. Na dzieci czekały świąteczne warsztaty oraz animacje. Dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa oraz inne słodkości cieszyły się dużym zainteresowaniem, a koncert Big Bandu Dobrcz sprawił, że wszyscy poczuli świąteczny nastrój.
Dzieci chętnie pisały listy do Świętego Mikołaja i wrzucały je do specjalnej skrzynki. Nie zabrakło także chętnych do wspólnej fotografii z Mikołajem. Olbrzymim zainteresowaniem cieszyła się wideobrama z kolorowymi świątecznymi gadżetami. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, kawa, herbata i woda z cytryną.
Rodzice podziwiali wyroby rękodzielnicze wystawione na kiermaszu, który towarzyszył całemu wydarzeniu. Wręczono również nagrody dla laureatów konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową, konkursu „Super Tata” oraz konkursu fotograficznego.
Tego dnia rozegrano także wiele partii szachowych i wyłoniono zwycięzców Mikołajkowego Turnieju Szachowego o Puchar Wójta Gminy Dobrcz, ale o tym przeczytacie w kolejnych postach.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
materiał: GOK Dobrcz
Galeria
Czytaj również
- Koncertowe powitanie Nowego Roku. Gala Przebojów w Dobrczu
- Koncert w Gminnym Ośrodku Kultury. Artystów nagrodzono brawami
- Laureaci konkursu „Cztery pory roku” świętowali podczas Mikołajek
- Mikołajkowo w Wudzynie. Sport, zabawa i bezpieczeństwo!
- Rozstrzygnięcie konkursu na „Kartkę Bożonarodzeniową”. Znamy zwycięzców!
Dodaj komentarz
Szybkie dania z 5 składników. Doskonałe na zimowe wieczory
Zimą Polacy szczególnie chętnie sięgają po przepisy#, które można przygotować szybko, z niewielu składników i bez konieczności długiego stania przy kuchence. Gdy dni są krótkie i zimne, w kuchni liczy się komfort, prostota i ciepło talerza, który pojawia się na stole w kilkanaście minut. W tym sezonie największą popularnością cieszą się dania proste i sycące, oparte na kilku podstawowych produktach, które prawie zawsze mamy w domu: jajkach, pomidorach, pieczywie, warzywach ze spiżarki i oczywiście serach. To kuchnia, której siła tkwi w minimalizmie — kilka przemyślanych składników potrafi stworzyć danie, które poprawia humor po całym dniu.
(czytaj więcej)Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?
Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.
(czytaj więcej)Jaki jest zasięg internetu w Polsce. Przygotowano raport
Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję# raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.
(czytaj więcej)Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"
Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski z# Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!