Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
18 czerwca 2024

I. Zawody Strzeleckie. Cieszy zainteresowanie

fot. Sekcja Strzelecka Dobrcz

fot. Sekcja Strzelecka Dobrcz

W piątek 14.06 zostaliśmy zaproszeni przez Sołectwo Magdalenka do# uczestnictwa w Dniu Dziecka, natomiast sobota minęła nam na I Zawodach Strzeleckich o Puchar Wójta Gminy Dobrcz.

W konkurencji dwubój: pistolet oraz karabin pneumatyczny zmierzyli się mieszkańcy naszej Gminy w kategorii kobieta, mężczyzna, juniorka i junior. Jest nam niezmiernie miło że nasze wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem.

Przy wsparciu @Gmina Dobrcz z Panem @Rafałem Modlisz na czele do zmagań strzeleckich przystąpiło 22 zawodników, którzy po zakończonej rywalizacji mogli odetchnąć przy poczęstunku.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Piekarnia - Cukiernia Mizar za pyszne pieczywo, Niewieścin Królewskie Wędliny który dostarczył smakowite kiełbaski, Tomasz Saganowski za doposażenie stanowisk, @Dewelopeo za ufundowanie nagród dla juniorów.

Nasze spotkanie było także okazją do wręczenia specjalnego podziękowania za wieloletnią współpracę dla Głównego Sędziego P. Eugeniusza Patyk, który wspierał Sekcje w każdych najważniejszych wydarzeniach.

Wyniki prezentują się następująco:

Kategoria kobiety:

1. Elżbieta Sternal,
2. Marta Mele,
3. Monika Purkstal - Ammer.

Kategoria mężczyźni:

1. Mariusz Komorowski,
2. Michał Purkstal - Ammer,
3. Grzegorz Sternal.

Kategoria juniorki:

1. Karolina Szatkowska,
2. Klaudia Kaczorowska,
3. Marta Kuberska.

Kategoria junior:

1. Kamil Zerdzinski,
2. Antoni Purkstal - Ammer,
3. Patryk Jędraszczak.

Wielkie dzięki dla wszystkich zaangażowanych w organizację wydarzenia z szefem Wiesław Lebiedew na przedzie.

Materiał: Sekcja Strzelecka Dobrcz

Oceń artykuł: 12 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Okruchy i ciekawostki historii. Opowieści Staropolskiej Wisły

Od Heweliusza do nicponiów z carskich# magazynów.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)