Dziś mamy 4 lipca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
07 czerwca 2022

IV turniej piłki nożnej im. Rafała Nowakowskiego. Sześć drużyn wzięło udział w zawodach

fot. UG w Dobrczu

fot. UG w Dobrczu

Na boisku sportowym w Dobrczu rozegrano w dniu 04.06.2022 r. czwarty# turniej piłki nożnej im. Rafała "Prezesa" Nowakowskiego, który był zawodnikiem drużyny Desafio, biorącej udział w turnieju.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn: Wisła, GLKS Dobrcz, OSP, Kozielec, Autokasacja, i Desafio. Turniej rozegrano systemem 2 grupy po 3 drużyny, mecze każdy z każdym. Zwycięzcy grup i drużyny, które zajęły drugie miejsca awansowali do półfinałów. Drużyny, które zajęły trzecie miejsca rozegrały mecz o 5 miejsce, Desafio pokonało GLKS Dobrcz rzutami karnymi 3:1.

W pierwszym półfinale Autokasacja wygrała z OSP 3:1 natomiast w drugim półfinale Kozielec pokonał Wisłę 4:2. W meczu o 3 miejsce Wisła przegrała z OSP 2:3. Mecz finałowy rozegrany został między drużynami Autokasacja i Kozielec. Turniej wygrał Kozielec pokonując Autokasację 2:1. Mecze były sędziowane przez sędziów związkowych: Szymona Szczepanowskiego i Maurycego Łukawskiego, opiekę medyczną sprawowali ratownicy medyczni: Magdalena Grabowska i Józef Kasprowski. Najskuteczniejszym zawodnikiem został Marcin Majer z Autokasacji, najlepszym bramkarzem Jacek Plitt z Kozielca. Najstarszym zawodnikiem turnieju był Zygmunt Dysarz z GLKS Dobrcz. Puchary i dyplomy uczestnikom wręczał Prezes GLKS Dobrcz Marek Ciesielski.

Podczas Turnieju zbierane były datki na rehabilitację Andżeliki z Dobrcza, puszkę z datkami odebrała mama Andżeliki z rąk Łukasza Nowakowskiego brata Rafała.

Serdeczne podziękowania za organizację Turnieju i sprawny przebieg należą się: Dariuszowi Chmielewskiemu, Stanisławowi Gawronowi i Maciejowi Kozłowskiemu.

Materiał: UG w Dobrczu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

3 lata więzienia za pamiątkę! Na jakie souveniry zza granicy uważać?

Muszelka z plaży, oryginalny upominek, regionalna# wędlina… Czasem dopiero na granicy, okazuje się, że przewozimy towary, za które grozi nam w Polsce wysoka grzywna, albo# od 3 do 5 lat więzienia. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, warto poznać zarówno polskie prawo celne, jak i przepisy w kraju, do którego wyjeżdżamy.

(czytaj więcej)
0

O braciach przesiąkniętych sportem! Rozmowa z Edwardem Mikrutem

Jakiś czas temu w Koronowie odbył się X Bieg Imienia Braci Mikrutów. Byli to# oszczepnicy ze wsi Wiewiórki, którzy osiedlili się na terenach Koronowa i na przełomie lat 20. i 30. ubiegłego wieku zapisali się na kartach polskiej historii sportu. Spotkaliśmy się z synem jednego z nich – Edwardem Mikrutem, aby przypomnieć historię rodziny, która „przesiąknęła sportem”.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj jest Dzień Psa. Leśnicy radzą, jak je wyprowadzać do lasu

Dzisiaj jest Dzień Psa i z tej okazji leśnicy z# Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu przypominają, co należy zrobić, aby spacer z psem po lesie był bezpieczny dla nas i naszych czworonogów.

(czytaj więcej)