Dziś mamy 19 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:
10 stycznia 2022

Kolejny turniej w ramach KPLH Piotak. Gościła KS Wisła Strzelce Górne

fot. KS Wisła Strzelce Górne

fot. KS Wisła Strzelce Górne

8 stycznia orlicy rozegrali kolejny turniej w ramach# KPLH Piotak. Do gospodarza KS Wisły ze Strzelec Górnych, przyjechały Kluby: MUKS Bydgoszcz, Tucholanka Tuchola, AP Reissa Bydgoszcz.

KS Wisła zagrała pierwszy mecz z MUKS Bydgoszcz. Zawodnicy ze Strzelec narzucili swój agresywny styl gry. Udało się stworzyć wiele atrakcyjnych sytuacji pod bramką. Ostatecznie starcie zakończyło się zwycięstwem dla KS Wisły z wynikiem 6 - 4. 

Drugi pojedynek Wisła zagrała z AP Reissa Bydgoszcz. Zawodnicy Wisły podkręcili tempo, zdobywając dużą ilość goli w tym pojedynku. Ostateczny wynik to wygrana Wisły 7-3.

Ostatnią rozgrywkę Wisła zagrała z Tucholanką Tucholą. Zakończyło się na kolosalnym zwycięstwie zawodników ze Strzelec. Ostatecznie mecz zakończył się z wynikiem 7 do 1.

Zawody pozwoliły piłkarzom KS Wisły zdobyć 9 punktów. Na razie znajdują się na szczycie tabeli rankingowej.

KS Wisła Strzelce Górne zagrała w składzie: Janiewicz Dominik, Smoliński Jacek, Jakub Strzyżewski, Igor Urban, Ciba Kornel, Leśniewski Marcin, Mazurkiewicz Paweł.

Źródło: KS Wisła Strzelce Górne

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grillowanie ruszył. O tych wskazówkach nie możesz zapomnieć!

Długi majówkowy trwa. Część z nas spędzi go# w gronie bliskich i znajomych. To czas, kiedy wyjeżdżamy m.in. na działkę. Często zabieramy ze sobą grilla, który pozwoli przygotować pyszny posiłek. Grillowanie sprawia dużo przyjemności, lecz należy pamiętać, że wykorzystujemy przy nim ogień otwarty, co niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo.

(czytaj więcej)
0

Dołącz do akcji i wywieś flagę. Świętujmy razem 2 maja!

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza wszystkich do# włączania się do akcji #mojaflaga.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)