Dziś mamy 22 września 2023, piątek, imieniny obchodzą:
05 września 2023

Podwójne święto nauczycieli. Awansowało 12 nauczycieli

fot. UG Dobrcz

fot. UG Dobrcz

Rezultatem sierpniowych egzaminów na nauczyciela mianowanego jest awans aż 12 nauczycieli.

Uroczyste ślubowanie oraz wręczenie aktów mianowania odbyło się 31.08.2023 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu.

Stopień nauczyciela mianowanego z rąk Wójta Gminy Dobrcz Andrzeja Berdycha otrzymali:
- Pani Bellwon Monika z Zespołu Szkół w Borównie;
- Pani Andrzejewska Agnieszka, Pani Ławska Anna oraz Pani Szafko-Pakuła Edyta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrczu;
- Pani Burkwicz Magda oraz Pani Łaska Anna ze Szkoły Podstawowej w Kotomierzu;
- Pani Ośmiałowska Patrycja oraz Pan Szudrowicz Sławomir ze Szkoły Podstawowej w Kozielcu;
- Pani King Joanna ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych;
- Pani Majewska Karolina, Pani Piecuch Karolina oraz Pani Prusak Monika ze Szkoły Podstawowej w Wudzynie.

Podczas dzisiejszego wydarzenia została uhonorowana również Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych Pani Anna Radzimierska, która obchodzi właśnie jubileusz 25.-lecia pracy w oświacie.

„To widać, że praca w szkole jest Pani pasją i za to całe włożone serce w kształcenie młodzieży serdecznie Pani dziękuję” - powiedział Wójt Andrzej Berdych składając gratulacje Pani Annie Radzimierskiej.

Gratulujemy zarówno Pani Dyrektor, jak również nowym nauczycielom mianowanym i życzymy wszystkim spokojnego, pozbawionego trosk nowego roku szkolnego, który zacznie się już w następnym tygodniu.

Materiał: Gmina Dobrcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Wzrost płacy minimalnej w dwóch etapach. Ile wyniesie podwyżka?

W przyszłym roku najniższe wynagrodzenie wzrośnie w dwóch etapach. Od 1 stycznia płaca minimalna wynosić ma 4242 zł, a od 1 lipca – 4300 zł.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)