Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:
28 września 2022

VI Wielki Mecz Charytatywny. Zastępca wójta stanął na boisku

fot. UG w Dobrczu

fot. UG w Dobrczu

W niedzielę 25.09.2022 r. na stadionie przy ul. Sielskiej 12a w# bydgoskim Fordonie po raz kolejny drużyny Samorządowców z Metropolii Bydgoszcz oraz Dziennikarzy lokalnych mediów rywalizowały na piłkarskim boisku, grając na rzecz dotkniętych przez los dzieci.

Podczas wydarzenia gminę Dobrcz reprezentował Zastępca Wójta Gminy Dobrcz Sebastian Horodecki, natomiast w meczu brał udział pracownik Urzędu Gminy w Dobrczu - Pan Rafał Modlisz, któremu serdecznie dziękujemy. Mecz zakończył się wynikiem 7:4 dla Samorządowców, a zebrane środki w wysokości aż 30.000,00 zł, podobnie jak poprzednio zostaną podzielone pomiędzy Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych oraz Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Karolewie z przeznaczeniem na organizację wypoczynku i czasu wolnego podopiecznych w czasie zimowych ferii i letnich wakacji.

Materiał: UG w Dobrczu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)
0

„Do wszystkiego doszedłem własną pracą” – rozmowa z Jerzym Jurkiem Gotowskim

Jerzy Jurek Gotowski jest założycielem i jedynym właścicielem# Transand Firmy Transportowo-Budowlanej, która działa na rynku nieprzerwanie od 1991 r. Przedsiębiorca z Nekli (gmina Dobrcz) wielokrotnie był wyróżniany za działalność biznesową, charytatywną, jak i sportową.

(czytaj więcej)