Dziś mamy 29 listopada 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:
23 listopada 2021

Kolejne wygrane UKS TOP II i UKS TOP III. Rozgrywki ligowe w Ping-Ponga

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

19 i 20 listopada 2021 r. swe kolejne mecze rozegrały drużyny ligowe# UKS Top Solec Kujawski.

W piątek meczu Ligi Młodzieżowej UKS Top podjął drużynę LUKS III Chełmno. Goście mimo bardzo młodego wieku dysponują już niezłymi umiejętnościami jednak siła doświadczenia soleckich zawodników spowodowała, iż wygrali ten mecz 16:2. Punkty dla UKS Top III zdobyli: Marysia Klepacz, Kacper Kozak i Nikodem Waldowski – po 4, Bartek Maciejewski – 2 oraz deble: Kacper Kozak / Marceli Przybylski i Nikodem Waldowski / Marysia Klepacz. Po tej wygranej UKS Top uplasował się na czwartym miejscu w tabeli. Kolejny mecz rozegrany zostanie w Bydgoszczy z Emdekiem III.

W sobotę mecz na szczycie 6 ligi rozegrała druga solecka drużyna, podejmując Olimpię IV Grudziądz. Rozpoczęli od trzech wygranych, kolejny punkt dorzucając w grach deblowych, co dało im prowadzenie 4:2. Druga seria gier pojedynczych to znów trzy wygrane solecczan (prowadzili 7:3), zaś ósmy punkt zdobył lider zespołu Filip Strychalski Wynik końcowy 8:3 zapewnia UKS Top prowadzenie po pierwszej rundzie rozgrywek z dorobkiem 13 punktów. W siedmiu meczach zanotowali sześć wygranych i jeden remis. W rundzie rewanżowej solecka drużyna planuje utrzymać wysoką formę i uzyskać awans do ligi V. Punkty w meczu z Grudziądzem dla UKS Top II zdobyli: Filip Strychalski – 3, Mikołaj Bleja i Stanisław Kaczan – po 2 oraz debel Bleja / Strychalski.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0
udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Koronawirus zmienił nasze życie. Jak dbać o siebie w czasie pandemii?

Koronawirus zmienił życie wielu z nas, a podporządkowanie się# nowej rzeczywistości nie jest łatwe. Zmianom, zwłaszcza tym nagłym towarzyszy uczucie niepewności i strachu. I chociaż codzienność jest daleka od wymarzonej, kiedy widzimy spadek energii i motywacji powinniśmy skupić się na tym, co możemy zrobić.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Mniej dzikich wysypisk, ale ilość śmieci na nich wzrosła lawinowo. Niepokojące dane

W 2020 r. podczas likwidacji dzikich wysypisk zebrano prawie# trzy razy więcej odpadów niż miało to miejsce rok wcześniej. Tymczasem liczba zlikwidowanych w ciągu roku miejsc, gdzie nielegalnie składowano śmieci, zmniejszyła się w latach 2019-2020 z 11 370 do 9 972. Oznacza to, że problem związany z nieprawidłowym, bezprawnym i zagrażającym środowisku unieszkodliwianiem odpadów nadal pozostaje nierozwiązany.

(czytaj więcej)