Dziś mamy 25 kwietnia 2025, piątek, imieniny obchodzą:
28 stycznia 2025

Łóżka kontynentalne 160 × 200. Dodaj sypialni hotelowego sznytu

fot. powierzone

fot. powierzone

Każdy, kto miał okazję nocować w# ekskluzywnym pokoju hotelowym, dobrze wie, jak wygodne są łóżka. Optymalnie miękkie i sprężyste zapewniają doskonałe podparcie dla ciała i pozwalają wypocząć po męczącym dniu. A czy wiesz, że na taki luksus możesz sobie pozwolić również we własnej sypialni? Dowiedz się, dlaczego warto wybrać łóżko kontynentalne 160 × 200 cm.

Łóżko kontynentalne – co sprawia, że jest tak wygodne?

Łóżka kontynentalne to prawdziwi celebryci w świecie sypialnianych aranżacji. Zapewniają wygodę i podkreślają charakter wnętrza oraz dodają mu elegancji. Zwykle mają wymiary 160 × 200 cm, dzięki czemu sprawdzają się jako meble dla singli czy dla par. Tym, co je wyróżnia, jest specyficzna konstrukcja gwarantująca doskonałe podparcie ciała – bez względu na to, jaką pozycję przyjmujesz podczas snu. Warto także dodać, że meble tego typu są zwykle wyże od standardowych, a to oznacza, że łatwiej się na nich położyć i wygodniej z nich wstać.

Rama łóżka kontynentalnego 160 × 200 może być „wypełniona” wewnątrz materacem sprężynowym. Na nim znajduje się drugi materac a na wierzchu jeszcze toper, pozwalający regulować twardość powierzchni spania. Tworzone obecnie produkty często są wyposażone w jeden wbudowany materac. Dzięki temu posiadają praktyczny pojemnik na pościel lub szuflady. Bez względu na to, którą wersję wybierzesz: łóżko kontynentalne z pojemnikiem lub tradycyjne, zapewnisz sobie nie tylko komfort, ale także zyskasz kompletny produkt gotowy do użytku.

Łóżko kontynentalne z pojemnikiem na pościel – nowoczesny mebel zwiększający funkcjonalność sypialni

Na tym oczywiście nie koniec zalet łóżek kontynentalnych. Meble te są wyposażone w tapicerowany, miękki zagłówek, który docenisz podczas wieczornego czytania książki czy oglądania telewizji. Jeśli natomiast wybierzesz łóżko kontynentalne 160 × 200 z pojemnikiem albo szufladami, zyskasz miejsce nie tylko do przechowywania zapasowej pościeli, poszewek, koców czy ręczników, ale też odzieży sezonowej.

Modele tego typu znakomicie spisują się szczególnie w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Podpowiadamy jednak, że łóżko kontynentalne 160 × 200 z pojemnikiem na pościel ukrytym pod podnoszonym do góry stelażem jest lepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Ponieważ szuflady wymagają dodatkowego miejsca do wysunięcia. Jeśli nie wiesz, który wariant wybrać, przetestuj różne nowoczesne łóżka kontynentalne 160 × 200 cm i w praktyce sprawdź, które spełnia Twoje oczekiwania.

Aranżacja rodem z luksusowego pokoju hotelowego z łóżkiem kontynentalnym w roli głównej

Wiesz doskonale, że meble do sypialni powinny wyróżniać się eleganckim designem. Tylko w ten sposób pozwolą Ci stworzyć luksusową aranżację sprzyjającą chwilom relaksu. W przypadku łóżek kontynentalnych masz do wyboru naprawdę zróżnicowane produkty. A to oznacza, że łatwo dopasujesz odpowiedni model do stylu wnętrza.

W modernistycznym czy loftowym pomieszczeniu egzamin zda łóżko kontynentalne tapicerowane nowoczesną tkaniną w neutralnym kolorze, np. białą, kremową czy beżową. Jeśli natomiast marzysz o królewskim łożu i masz ochotę urządzić sypialnię w duchu pałacowych trendów, zwróć uwagę na modele tapicerowane welurem i wyposażone w pikowany zagłówek. Szczególnie efektownie wyglądają łóżka kontynentalne w szlachetnych barwach: butelkowozielone, rubinowe, fioletowe czy ciemnogranatowe.

W łóżku spędzasz około 1/3 doby. Warto więc dołożyć wszelkich starań, aby był to czas spędzony jak najlepiej. Zapewniamy, że łóżko kontynentalne pozwoli Ci wypocząć po całym dniu i zapewni odpowiednią higienę odpoczynku, dzięki czemu rano obudzisz się w świetnym humorze i z energią do działania.

Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Renta socjalna. Ile wynosi i kto może ją otrzymać?

Renta socjalna to świadczenie, które nie jest uzależnione# ani od stażu pracy, ani od pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Aby jednak móc ją otrzymać, należy spełnić określone warunki. Od marca jej wysokość wzrosła do 1878,91 zł brutto.

(czytaj więcej)
0

Wypłata świadczeń z ZUS. Coraz częściej wpływa na konto

Klienci coraz częściej decydują się na przekazywanie świadczeń# długoterminowych z ZUS, takich jak emerytura, renta czy nauczycielskie świadczenie kompensacyjne, na swoje konto bankowe. Spośród około 8,8 mln osób, którym ZUS co miesiąc wypłaca świadczenia emerytalno-rentowe 7 mln otrzymuje te środki w formie przelewu na konto w banku. W lutym br. wskaźnik ubankowienia w kraju wyniósł 79,9 proc., a w regionie 81,5 proc.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie. Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

To groźna i wysoce zakaźna choroba. Co wiemy o błonicy?

Po raz pierwszy od wielu lat #odnotowano w Polsce przypadki zachorowania na błonicę. Błonica jest chorobą zakaźną szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną wywoływaną przez bakterie maczugowca błonicy. Choroba przenoszona jest drogą kropelkowo-powietrzną lub przez bezpośredni kontakt z wydzielinami albo przedmiotami osobistymi osoby chorej lub nosiciela. Głównym źródłem zakażenia jest człowiek. Okres wylęgania może wynosić od 1 do 7 (10) dni. Wybrane szczepy bakterii produkują toksynę błoniczą, która ma potencjał uszkodzenia mięśnia sercowego, mózgu czy nerek.

(czytaj więcej)