Dziś mamy 29 listopada 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:
26 października 2021

Olimpia Wtelno na wyjeździe. Wybrali się do Portugalii

fot. WKS Olimpia Wtelno

fot. WKS Olimpia Wtelno

Olimpia w Portugalii! Takie padło hasło rok temu i# mało kto wierzył, że to nie jest utopijny plan. A jednak... oto są... i grzeją się w promieniach słońca

W październiku zeszlego roku drużyna rocznika 2012 wygrala turniej Comtcoaching.club w Grudziądzu i wywalczyła bilety lotnicze do Lizbony. Zwycięstwo pozwoliło na zaciśnienie się współpracy z Campportugal, co zaowocowało ruszeniem na podbój świata. Pierwszy przystanek. Obóz sportowy w Portugalii.

Zza granicę wybrało się większość chłopaków, którzy przyczynili się do zdobycia nagrody. Wśród nich byli aktualni orlicy, dwóch żaków i młodzików oraz trenerzy.

Plan wycieczki został naszpikowany atrakcjami, intensywnymi treningami, m.in. z trenerami ze Sportingu Lizbona oraz z Benfica Lizbona. Chłopcy zagrają także sparing z Portugalczykami oraz miniturniej na boisku Urban Soccer.

Oczywiście poza treningami, dzieci mają w planach zwiedzanie różnych pięknych miejsc w Lizbonie i okolicach, stadion Benfica, a także oceanarium.

Najważniejszą atrakcją było dla chłopców ponowne poczucie się jak na wakacjach w ten jesienny czas. Mieli możliwość odpoczynku nad pięknym oceanem w temperaturach zbliżających się do 30 st. C. Na miejscu jak zawsze... grali w piłkę, ale też pluskali się oraz lepili budowle z piasku!

Materiał: WKS Olimpia Wtelno/red.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Koronawirus zmienił nasze życie. Jak dbać o siebie w czasie pandemii?

Koronawirus zmienił życie wielu z nas, a podporządkowanie się# nowej rzeczywistości nie jest łatwe. Zmianom, zwłaszcza tym nagłym towarzyszy uczucie niepewności i strachu. I chociaż codzienność jest daleka od wymarzonej, kiedy widzimy spadek energii i motywacji powinniśmy skupić się na tym, co możemy zrobić.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Mniej dzikich wysypisk, ale ilość śmieci na nich wzrosła lawinowo. Niepokojące dane

W 2020 r. podczas likwidacji dzikich wysypisk zebrano prawie# trzy razy więcej odpadów niż miało to miejsce rok wcześniej. Tymczasem liczba zlikwidowanych w ciągu roku miejsc, gdzie nielegalnie składowano śmieci, zmniejszyła się w latach 2019-2020 z 11 370 do 9 972. Oznacza to, że problem związany z nieprawidłowym, bezprawnym i zagrażającym środowisku unieszkodliwianiem odpadów nadal pozostaje nierozwiązany.

(czytaj więcej)