Sesja Nadzwyczajna Rady Gminy Dobrcz. Powołano nowego Skarbnika
fot. Gmina Dobrcz
Podczas wczorajszej (09.07.2024r.) Sesji Nadzwyczajnej Rady Gminy Dobrcz# podjęto uchwałę o odwołaniu Pani Joanny Ratkowskiej z funkcji Skarbnika Gminy Dobrcz.
„Pani Joanna piastowała stanowisko Skarbnika od dnia 07.05.2020 r. i jesteśmy jej bardzo wdzięczni za ogromne zaangażowanie oraz wysiłek, które wkładała w swoją pracę dla Gminy Dobrcz” – powiedział po zakończeniu sesji Wójt Gminy Dobrcz Rafał Modlisz.
W wyniku tych samych obrad Radni podjęli także uchwałę o powołaniu nowego Skarbnika Gminy Dobrcz, którym od 01.08.2024 r. zostanie Pani Katarzyna Strzygocka – Kowalska.
Nowa Pani Skarbnik posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w Regionalnej Izbie Obrachunkowej, a przez ostatnie lata pełniła funkcję Skarbnika gminy Białe Błota. Serdecznie gratulujemy Pani Katarzynie oraz życzymy wiele satysfakcji, wytrwałości oraz energii do działania na rzecz całej gminy Dobrcz.
Materiał: Gmina Dobrcz
Czytaj również
- "Prymus Pomorza i Kujaw II". Lista stypendystów z naszego powiatu
- Zimowe wakacje. Uczniowie z naszego powiatu rozpoczną ferie już za tydzień
- Spotkanie Zespołu Roboczego w sprawie S10. Tematem poprawa bezpieczeństwa
- Wodna odwaga i piłkarskie emocje. Morsy pomagają najmłodszym
- II edycja "Pomagania przez morsowanie". Wiele gorących serc na plaży
Dodaj komentarz
Ruszył nowy rok szkoleniowy. Przed Terytorialsami wiele wyzwań
8.Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony# Terytorialnej uroczyście rozpoczęła nowy rok szkoleniowy
(czytaj więcej)Kolejne rodzaje dokumentów tożsamości. Czym różnią się od siebie?
Dokumenty tożsamości, które musisz znać! #Ministerstwo Cyfryzacji wyjaśnia, czym są mDowód, e-dowód, dowód osobisty, dowód cyfrowy i elektroniczny.
(czytaj więcej)Pamiętaj o nawodnieniu organizmu. Kluczowe dla zdrowia i dobrej kondycji
Dlaczego wciąż przypominamy o piciu# wody?
(czytaj więcej)Noc wigilijna jasna, to stodoła ciasna. Po wieczerzy obserwowano niebo
Na wsi popularne były w dzień wigilijny wróżby# związane z magią urodzaju. Szeroko rozpowszechnionym zwyczajem było kładzenie kawałka opłatka pod każdą miskę z potrawą wigilijną. Jeśli opłatek się przykleił do dna naczynia, oznaczało to urodzaj tej rośliny, z której przygotowana była potrawa. Domownicy każdej potrawy musieli spróbować, gdyż wierzono, że ilu potraw się nie spróbuje, tyle przyjemności ominie człowieka w ciągu następnego roku. Zjedzenie każdej z potraw miało z kolei zapewnić urodzaj danej rośliny w przyszłym roku.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!