Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:
20 stycznia 2023

„Kolędy i pastorałki”. II Międzyszkolny Przegląd Wokalny za nami

fot. Gmina Dobrcz

fot. Gmina Dobrcz

Dziś (20.01.2023 r.) w godzinach porannych, odbyło się niezwykłe wydarzenie muzyczne, którego gospodarzem był Zespół Szkół w Borównie.

Wydarzenie to zaangażowało wielu reprezentantów gminnych szkół i można śmiało je nazwać świątecznym koncertem młodego pokolenia. Przejęte dzieci prezentowały repertuar pieśni, które są związane z okresem Bożego Narodzenia. Wykonawcy włożyli całe swoje serce w przygotowanie występów i stworzyli niezwykłą atmosferę, która porwała wszystkich obecnych do wspólnego śpiewania. Realizacja przeglądu była możliwa dzięki dofinansowaniu z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Dziękujemy wszystkim dzieciom, organizatorom, nauczycielom, a w szczególności Panu Łukaszowi Bucholc za przygotowanie tak sympatycznego wydarzenia.

Materiał: Gmina Dobrcz

Oceń artykuł: 8 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Okruchy i ciekawostki historii. Opowieści Staropolskiej Wisły

Od Heweliusza do nicponiów z carskich# magazynów.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)