Dziś mamy 6 czerwca 2023, wtorek, imieniny obchodzą:
09 listopada 2022

Nagrodzono sportowców. Jakie mieli osiągnięcia?

fot. UG w Dobrczu

fot. UG w Dobrczu

08 listopada w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w# Bydgoszczy Starosta Bydgoski Wojciech Porzych oraz Wicestarosta Zbigniew Łuczak dokonali uroczystego wręczenia nagród i wyróżnień dla sportowców i trenerów z terenu powiatu bydgoskiego za rok 2021.

Nagrodzonymi z terenu gminy Dobrcz zostali:
W kategorii trenerzy:

  • Pan Henryk Pater: trener łucznictwa w ULKS „ZRYW” Dobrcz.

W kategorii zawodnicy:

  • Anna Tobolewska za zdobycie: m.in. I miejsca podczas Mistrzostw Polski Seniorów Open w łucznictwie oraz II miejsca podczas Mistrzostw Polski Seniorów indywidualnie w łucznictwie;
  • Weronika Siwak za zdobycie m.in.: I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w łucznictwie;
  • Arkadiusz Smoliński za zdobycie: m.in. I miejsca podczas Mistrzostw Polski Seniorów Open w łucznictwie, II miejsca podczas Mistrzostw Polski Seniorów w łucznictwie;
  • Jakub Smoliński za zdobycie: II miejsca podczas Mistrzostw Polski Seniorów w drużynie w łucznictwie;
  • Kacper Żurek za zdobycie: II miejsca podczas Mistrzostw Polski Seniorów drużynie w łucznictwie;
  • Maksymilian Pawełczak za zdobycie: tytułu Indywidualnego Mistrza Polski w miniżużlu, III miejsca w Pucharze Polski Par Klubowych oraz I miejsce w Mistrzostwach Czech;
  • Agnieszka Smeja za zdobycie: III miejsca podczas Mistrzostw Polski Juniorów w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc, III miejsca w klasyfikacji zespołowej podczas Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w konkurencji Kdw 3/40 Kobiet, II miejsce podczas Mistrzostw Polski Juniorów w konkurencji karabin pneumatyczny MIX.

Ponadto w klasyfikacji Klubów Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Ministra Sportu za rok 2022 Klub ULKS „ZRYW” Dobrcz zajął II miejsce.

Gratulujemy wyróżnionym mieszkańcom gminy Dobrcz oraz dziękujemy Wydziałowi Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy, którego dyrektorem jest Pan Andrzej Kubiak za zorganizowanie tej wspaniałej uroczystości.

Materiał: UG w Dobrczu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Godzina „W”. 1 sierpnia przypada rocznica Powstania Warszawkiego

1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny, aby upamiętnić 78. rocznicę# wybuchu Powstania Warszawskiego.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)